Vánoční přání, novoroční PF 2019 - Express

Agionet – internetové aplikace

Projekt e-PF.cz vytvořila a spravuje společnost Agionet, která má dlouhodobé zkušenosti s vývojem podobných aplikací a systému prezentací (viz reference flash a internetové aplikace).

Představení společnosti Agionet s.r.o., Plzeň


Naším hlavním směrem je tvorba internetových prezentací a aplikací. K tomu přidáváme možnost tyto prezentace umisťovat i na CD/DVD/BlueRay (a s tím i využití výhod těchto technologií). Poslední dobou hodně rozvíjíme oblast programování pro dotykové obrazovkywww.dotykovy-system.cz. Výraznou sekci u nás tvoří animátoři a programátoři ve FLASHi. Ti připravují i samostatné aplikace pro samostatně stojící prezentace do obchodních řetězců, pro Big LCD plochy, muzea, orientační systémy, ...
Další významnou skupinou jsou programátoři internetových aplikací za použití PHP/MySQL, jQuery, JavaScriptů, C#, ... Využíváme platfomu Joomla = velký redakční systém a pro něj i programujeme. Také se věnujeme velice důležité oblasti – SEO/SEF/SEM – pro lepší výsledky vyhledávání konkrétní webstránky v rámci internetu. Tato oblast se někdy nazývá internet marketing.
Pochopitelně vycházíme z vlastních grafických návrhů a naši grafici tvoří návrhy log, Corporate design, webstránky, ... Ale je pravda, že pro Joomlu dost často využíváme již připravené profi templates, které mají udělanou i funkčnost a propracované moduly a komponenty. Stále se ještě věnujeme i DTP, i když už ne tak aktivně. Dále natáčíme na profi kameru a video/film dotahujeme v post produkci až k broadcast vysílání v TV nebo zase k použití na internetu/DVD/BlueRay, popř. pro informační kiosek.

Naprogramovali jsme velké webaplikace, které nabízíme široké veřejnosti/firmám:

  • věrnostní systém se sběrem bodů z prodejen a možností získávat slevy a dárky (zde musí být člověk registrovaný, ale na webu se snad někde mluví o způsobu a možnostech použití – http://www.bikepoint.biz)
  • firemní agendu ERP-ewww.erp-e.cz + demo: http://test.agionet.cz/_demo/starter uživatelské jméno i heslo: demo
  • 360FB – dotazníkový systém pro hodnocení managerů, který máme hned v několika variantách
  • soutěžní hlasovací systém s možností spojení na SMS hlasování a celkovým zabezpečením proti podvádění

Dlouhá doba programování nám vytvořila pěknou řádku vlastního kódu v podobě modulů (platební brány a systémy, můstky na různé weby pomocí XML feedů, rozšířenou funkčnost e-shopů, rezervační systémy, dotazníkové systémy s vyhodnocením, ...) a mnoho zkušeností.
Samozřejmě programujeme na zakázku (na klíč) jakékoli nové aplikace na přání klienta.

Zavádíme a spravujeme systémy třetích stran:

  • projektový manager Redmine – zde nabízíme firmám jeho nainstalování a nastavení (je to opensource a my děláme vlastně poradenství a nastavování)
  • Google Apps – správu společnosti (mail, kalendář, dokumenty/disk, ...), registrace pro konkrétní společnost, nastavení, ...


Služby v internetu:

a mnoho dalších

Vlastní projekty, které jsme vyvinuli a spravujeme:


A protože jsme už zrealizovali mnoho webstránek a typy klientů/webů se nám opakovaly, začali jsme dělat i tzv. www balíčky pro konkrétní oblasti – ubytování/restaurace, muzikanti/kluby, cykloprodejny, pro stavaře, developery, realitní kancelář, ... Výhodou je profi zpracování webu, který je prakticky hotový i s veškerou funkčností – jen ho naplnit konkrétním obsahem. Cenově je hodně zajímavý, protože se náklady na prvotní vytvoření rozpočtou.