sněhulák

Vánoční přání video, animace, hry, ...

Pošlete letos novoročenku, která nezapadne

Elektronické vánoční přání v této sekci zahrnují: animované novoročenky, jednoduché hry, nově vánoční přání video. Najděte si chvilku klidu a projděte si naše elektronické novoročenky. Vybrané přání jednoduše objednejte a nezapomeňte přiložit logo vaší společnosti. Pochopitelně lze změnit i přednastavený text. Máme mnoho variant textů na výběr, ale na přání vám vložíme text, který nám zašlete.

Každý si rád hraje, pošlete interaktivní přání

Vánoční přání výroba online. Interaktivní vánoční přání a hry jsou připravené, a když přidáte logo a odešlete je zákazníkům/partnerům, tak věříme, že zaujmou a pobaví. Původně jsme pro animaci a hry používali Flash, ale poslední dobou elektronické novoročenky tvoříme pomocí technologie HTML5, takže jsou zobrazitelná, jak na PC, tak také na mobilních zařízeních.

Novoročenky | PF 2023 | Vánoční přání (animované / video / hry):

zobrazit více přáníček...
 

Nenalezli jste grafické přání dle Vašich představ?

Vytvoříme Vám originální elektronickou novoročenku na zakázku.

Je to o něco dražší, ale výsledek bude osobnější.

Vánoční přání video

Vánoční přání v provedení video je efektní a moderní, ale protože je velké, tak není možné video soubor přímo přenášet mailem. Musí zůstat na webové stránce a v rozesílacím mailu je na něj odkaz a pěkný obrázek, který vánoční přání - video zastupuje.

Jak funguje elektronická novoročenka?

Zajímá Vás jak u nás probíhá objednávka animovaného/obrázkového přání?

  1. Vyberete si z nabídky animovaných či obrázkových novoročenek jedno konkrétní přání. Nastavte si v menu hudbu a grafické detaily, např. výběr sněhových vloček a vzhled pozadí.
  2. Objednejte si přání a PF jednoduchým formulářem (na červeném pozadí). Můžete nám v rámci Objednávkového formuláře poslat firemní logo a napsat text, který byste chtěli do novoročenky umístit. Samozřejmě rádi připravíme variantu s vaším přáním v cizím jazyce.
    Info o případném zvýšení ceny v Časté dotazy.
  3. Náhled upraveného elektronického přání vám zašleme do druhého dne.
  4. Po schválení náhledu zašleme podklady k platbě a po jejím uhrazení přichystáme „grafický“ rozesílací e-mail s odkazem na webovou stránku, kde bude vaše přání umístěno. Je to jednoduché a elegantní řešení, neboť animované přání nemůže být součástí e-mailu.
  5. Nachystejte si adresy svých přátel a kolegů. Nyní již snadno rozešlete e-mail z vašeho e-mailového programu všem, dle vlastního uvážení.

Více se dozvíte v kapitole Časté dotazy

 
 
 

Potřebujete poradit?
Neváhejte nás kontaktovat!

E-pf.cz - Kontaktní sněhulák :-)

projekt e-PF.cz
spol. Agionet s.r.o.
Prokopova 27, 301 00 Plzeň
Tel.:+420 773 445 881, 773 937 372
E-mail: e-pf@agionet.cz

 

Kontaktní formulář

Chcete si nechat si zaslat
ukázkový rozesílací e-mail?

Ukázka rozesílacího e-mailu

www.e-pf.cz je samostatnou web prezentací
nabízející elektronická přání a oznámení
společnosti Agionet s.r.o.
(IČO: 279808636, DIČ: CZ279808636)