Vánoční a novoroční přání

snadno a rychle

Stačí ukázat na jeden z vánočních či novoročních motivů, vložit logo firmy nebo podpis, vybrat si text či napsat osobní přání. Rychlé a snadné.

Vánoční přání online

včetně online platby

Jednodušeji už to nejde! Zaplatíte převodem, kartou nebo jinou cestou skrze GoPay a vaše vánoční přání, firemní novoročenky a originální péefky můžete ihned rozeslat.

Přání k Vánocům a PF 2024

za skvělou cenou

Bez ohledu na množství přátel, kterým budete elektronické přání rozesílat, vždy zaplatíte pouze 499 Kč za graficky pěkně zpracované elektronické přání.

Chcete vaše obchodní partnery překvapit?

Pošlete jedinečné vánoční přání / PF 2024.

Elektronické vánoční a novoroční přání online

Náš projekt nyní odpočívá, aby byl plný síly zase na podzim - před Vánocemi a Silvestrem, kdy Vám nabídneme grafická - elektronická online přání, které si sami snadno doplníte o logo/podpis a po zaplacení můžete rozesílat.

Upozornění: Služba e-PF Express je intuitivní a plně automatizovaná (včetně zjednodušeného platebního dokladu). Vzhledem k povaze této služby s minimální cenou, služba nezahrnuje žádnou asistenci (nevolejte, nemailujte, na vše snadno přijdete sami). Pokud chcete přání ladit, či s někým z blízkých konzultovat, používejte tlačítko "Uložit na později". Pokud kliknete na "Dokončit a zaplatit", již musíte být jisti, že máte PF finální. Další změny již nebudou možné. Po zaplacení dostanete grafický rozesílací mail.

Vánoční i novoroční přání Express možno zaplatit - platebni-metody

Jak vypadá rozesílací e-mail s přáním?